Hëna e re e janarit do t’i plotësojë zgjidhjet tuaja

Life style

Hëna e re e janarit do t’i plotësojë zgjidhjet tuaja

Më: 7 dhjetor 2021 Në ora: 16:46
Foto ilustrim

Hënat e reja përfaqësojnë fillime të reja dhe janë një kohë kryesore për shfaqjen dhe vendosjen e qëllimeve.

Hënat e reja në astrologji shënojnë fillimin e një cikli të ri hënor, dhe ndërsa mund të mos jeni në gjendje ta shihni hënën shumë qartë gjatë kësaj faze të hënës, energjia e saj është po aq e fuqishme sa çdo kohë tjetër të muajit.

Hëna e re tjetër (e cila do të jetë e para e vitit 2022) vjen më 2 janar në shenjën punëtore dhe pragmatike të Bricjapit.

Hëna e re e janarit 2022 po na jep një shtysë hënore drejt qëllimeve tona të Vitit të Ri dhe është veçanërisht e mrekullueshme për të shfaqur më shumë stabilitet financiar në jetën tonë ose për të bërë lëvizje të planifikuara tërësisht në karrierë.

Energjia e Bricjapit vlerëson durimin, kështu që nuk ka nevojë të nxitoni për në vijën e fundit nën këtë hënë. Merrini gjërat ngadalë dhe përgatituni për të papriturat për të siguruar që synimet tuaja të hënës së re janë duke u ndërtuar për të qëndruar. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat