Keni problem ti thani rrobat gjatë dimrit? Kjo është zgjidhja për ju

Life style

Keni problem ti thani rrobat gjatë dimrit? Kjo është zgjidhja për ju

Më: 23 janar 2022 Në ora: 09:36
Foto ilustrim

Nëse ka diçka që nuk na pëlqen gjatë dimrit, është afati kohor i tharjes së rrobave.

Rrobat që mund të thahen brenda ditës në verë, ndonjëherë edhe për disa orë, thahen për ditë të tëra në dimër.

Megjithatë, një përdoruese TikToku ka ndarë një truk të thjeshtë që thjeshton këtë problem.

Ajo ka postuar një video në profilin e saj, në të cilën ka treguar se çfarë po bën.

“Të gjithë urrejnë të presin që rrobat e tyre të thahen në tel. A kam të drejtë? Ja një truk i vogël për t’i bërë ato rroba të thahen më shpejt. Vendosni rrobat pranë kaldajeve dhe mbulojini me një çarçaf”, thotë ajo

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat