Parashikimi nga Paolo Fox për ditën e hënë, 24 Janar 2022

Life style

Parashikimi nga Paolo Fox për ditën e hënë, 24 Janar 2022

Më: 23 janar 2022 Në ora: 19:07
Paolo Fox

Media sjell parashikimin e yjeve për të gjitha shenjat, e hënë, 24 Janar.

Dashi: Hëna vijon që të mos jetë në anën tuaj, të paktën deri në mbrëmje. Në punë jeni të lodhur dhe nuk jeni në gjendje të bëni atë që dëshironi.

Demi: Në dashuri mund të jetë një ditë e mirë për të rikuperuar pavendosmërinë, por mbani një sy tek Ujori dhe Luani. Në punë, një ndryshim i fundit i rolit mund të ketë sjellë disa vështirësi së bashku me përfitime.

Binjakët: Lajm i shkëlqyer në dashuri: një hënë e favorshme që ndihmon si në marrëdhëniet e reja ashtu edhe në ato ekzistuese. Në punë, kushtojini vëmendje investimeve: nëse duhet të investoni, të shisni ose të blini, merrni këshilla.

Gaforrja: Në dashuri ndjeni se ka diçka të çuditshme, ndoshta një keqkuptim të vogël.Kini kujdes në punë: mund të ketë përplasje në horizont me një shef ose një koleg. Priten tensione dhe probleme.

Luani: Sot është një ditë e mirë për dashurinë: ideale për të folur, Hënë e favorshme. Pak nervozizëm tek çiftet që nuk janë treguar të sinqertë muajt e fundit, kujdes nga Akrepi dhe Bricjapi. Sot në punë mund të mbështeteni në disa kontakte të tjera, por shmangni shpenzimet e tepërta.

Virgjëresha: Afërdita vazhdon kalimin e saj (deri më 6 mars), sot është dita ideale për të zgjidhur çështjet dashurore që kanë mbetur pezull. Ditë e shkëlqyer edhe për punë dhe studim: bëni një kërkesë!

Peshorja: Tensione në dashuri për çiftet që kanë disa probleme të pazgjidhura. Propozimet për punë të bëra gjatë kësaj periudhe do të pranohen, por nëse ka marrëveshje ose kontrata të shumta, duhet të kryeni disa punë.

Akrepi: Ditë interesante për ndjenjat, si për të folur ashtu edhe për t’i demonstruar. Në punë dëshironi të bëni gjëra të reja, ndoshta një bashkëpunim ose, për të rinjtë, një praktikë. Mund të jetë e vështirë në fillim, por mos u dorëzo.

Shigjetari: Lajm i mirë në dashuri: situata është e favorshme për ata që duan të bien në dashuri ose të konfirmojnë një ndjenjë. Në punë, është mirë të vazhdoni vetëm atë që ju jep besim, edhe nëse ju pëlqejnë sfidat.

Bricjapi: Dashuria është mirë, por sot duhet të keni kujdes nga provokimet. Në punë jeni nervoz dhe të shqetësuar, por yjet janë në anën tuaj dhe do ju shpërblejnë, sidomos nesër.

Ujori: Ditë e çuditshme në dashuri; nëse dikush është kundër jush, kjo është dita e duhur për t’i zgjidhur gjërat me diplomaci. Kujdes në punë, jeni në një fazë ndryshimi dhe këmbëngulja për të mos ndryshuar mund t’ju sjellë probleme.

Peshqit: Nëse në dashuri jeni larguar së fundmi, më mirë rrini dhe takoni njerëz të rinj. Bëjeni veten të dëgjuar në punë: ju keni të drejtë për atë që meritoni.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat