10 pyetje për të cilat ai/ajo me siguri do të mendohet para se të përgjigjet

Life style

10 pyetje për të cilat ai/ajo me siguri do të mendohet para se të përgjigjet

Më: 17 maj 2022 Në ora: 20:34
Foto ilustrim

Ne nuk premtojmë dot që nuk do të keni zënka pas këtyre pyetjeve, por ju këshillojmë që t’i merrni me qetësi pasi në fund të fundit, do të mësoni më shumë për partnerin/en si edhe do të shërbejnë si një urë komunikimi me njëri-tjetrin. Rëndësi ka që ta nisni bisedën me dëshirën më të madhe për të mos debatuar.

Disa pyetje janë të thjeshta, të këndshme e disa romantike. Disa të tjera, pak me spec...

1. Më do ende si fikur?

2. Kush nga ne të dy është më i zgjuar?

3. Më thuaj një rast kur je bërë shumë xheloz/e?

4. Cila pjesë e trupit tim nuk të pëlqen?

5. Ke siklet të më puthësh para të tjerëve?

6. Do e kishe problem nëse unë fitoj më shumë lekë se ti?

7. Tre gjëra që bën pa e ditur unë...?

8. Pse qëndron ende i/e lidhur me mua?

9. A ka diçka për të cilën do të më kërkosh falje?

10. Ke menduar ndonjëherë të ndahemi?

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat