Hëna e re e majit te Binjakët do të ndikojë më shumë në këto shenja të zodiakut

Life style

Hëna e re e majit te Binjakët do të ndikojë më shumë në këto shenja të zodiakut

Më: 26 maj 2022 Në ora: 00:11
Foto ilustrim

Midis Merkurit që hyn në periudhën e tij dramatike në prapavijë dhe një sezoni intensiv të eklipsit, klima astrologjike e majit ka qenë veçanërisht shkëmbore.

Por prisni që hëna e re e majit 2022 të mirëpresë perspektiva të reja dhe një mundësi për të aktualizuar qëllimet tuaja.

Duke mbërritur më 30 maj, hëna hyn në Binjakët e shumanshëm, duke na inkurajuar të shprehim nevojat tona dhe të vëmë në dyshim gjithçka.

Dhe nëse jeni një nga shenjat e zodiakut më të prekura nga hëna e re e majit 2022, ky hënë do të ndihet më shumë si një shtysë për të eksploruar ide të reja dhe për të nisur projekte personale në vend që të simbolizojë një periudhë të tensionuar reflektimi.

Binjakët kanë të bëjnë me diversifikimin e aftësive tona dhe ata që ndiejnë më shumë energjinë e shenjës së ajrit të qetë janë në një vend të mrekullueshëm për të balancuar gjithçka me besim.

Vazhdoni të lexoni për të zbuluar nëse jeni një nga shenjat e zodiakut më të prekura nga hëna e re e majit 2022:

Dashi

Binjakët

Virgjëresha

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat