Burrat pranojnë: Këto shprehje nuk duan t’i dëgjojnë kurrë në dhomën e gjumit

Life style

Burrat pranojnë: Këto shprehje nuk duan t’i dëgjojnë kurrë në dhomën e gjumit

Më: 10 gusht 2022 Në ora: 15:54
Ilustrim

Këto shprehje i çmendin fare meshkujt — dhe jo në kuptimin e mirë. I kanë thënë meshkujt realë ato çfarë nuk duan të dëgjojnë nën çarçafë, asnjëherë.

 “Kur do të mbarosh?”

 “E dëgjon djalin? Do shkosh ta kontrollosh?”

 “Ohh, jooo. Ishe shumë afër”

 “Po mendoja që muret e kuzhinës t’i lyenim me një krem, si thua?”

 “E ke pasur gjithmonë këtë nishan?”

“Le të mos flasim më për këtë”

“Dukem e shëndoshë?”

“Me thuaj që jam e bukur”

“Më duhet të shkoj në tualet”

“Mund ta bësh atë gjënë që më pëlqen?”

Si ju duket? Ka nga ato shprehje që edhe ju mund t’ia keni thënë partnerit ndonjëherë? Mund të ketë edhe të tjera, më personale, por edhe të mësipërmet mos i harroni.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat