Nëse ende nuk e ke të qartë: Këto shenja tregojnë se ke rënë në dashuri

Life style

Nëse ende nuk e ke të qartë: Këto shenja tregojnë se ke rënë në dashuri

Më: 23 shtator 2023 Në ora: 12:30
Foto ilustrim

Nëse ende s’e ke ndarë mendjen nëse je vërtet i/e dashuruar me të, janë disa shenja të pamohueshme që tregojnë se po, emocioni që ti ndien është vërtet dashuri. Jo, s’po flasim për fluturat në stomak, por për:
 
Ndjesitë e tua nuk zbehen me kohën dhe as pas zënkave
 
Kur je me të, je prezent/e dhe shijon të tashmen
 
Mund të bësh biseda të rëndësishme dhe të vështira

Mund të jesh 100% vetvetja
 
I do edhe defektet e tij/saj

Ndihesh kurioz/e për të

Do të bësh sa më shumë aventura me të
 
Nëse ai/ajo është i/e mërzitur, automatikisht je edhe ti
 
Mendon se ke gjetur personin e duhur


E shijon shumë seksin me të 

E ardhmja të duket më e bukur
 
Mezi pret të komunikosh me të


Ndihesh si një person më i mirë
 
Ndihesh i/e sigurt me të
 
Nuk të flitet me të tjerët


Edhe momentet ‘e mërzitshme’ janë të bukura
 
Ua prezanton miqve me krenari
 
Mundohesh që ta ndihmosh dhe ta bësh të lumtur


Lidhja me të duket e sinqertë, nuk lë vend për ‘overthinking’ dhe lojëra xhelozie
 
Je fizikisht dhe seksualisht i/e tërhequr prej saj/tij

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat