Rrëfehet 41 vjeçarja: U bëra më e dëshiruar pas seksit me një djalë në punë, por tani burri e fëmijët...

Life style

Rrëfehet 41 vjeçarja: U bëra më e dëshiruar pas seksit me një djalë në punë, por tani burri e fëmijët...

Nga: Bota sot Më: 31 tetor 2023 Në ora: 22:33
Foto ilustrim

Një grua 41 vjeçare ka rrëfyer historinë e saj interesante me burrin e saj që e kishte tradhtuar për një grua tjetër dhe kishte shkuar të jetonte me të.

Pas një kohe burri i saj ishte kthyer, por ajo tashmë po shkonte mirë me të dashurin e saj dhe është në dilemë çfarë të bëj.

Dilema e gruas është nëse duhet të heq dorë nga i dashuri i saj për hir të burrit tradhtar dhe fëmijëve që ka me të.

Rrëfimi i plotë:

E DASHUR DEIDRE: Mashtruesi im serial, burri e ka bërë rrugën e tij për t'u kthyer në shtëpi, por mendërisht dhe emocionalisht e kam kontrolluar.

Ai ka qenë një flirtues gjatë gjithë jetës së tij. Ai u qetësua një vit para dasmës sonë, kështu që kur më propozoi, mendova: “Ai ka ndryshuar! Kjo është."

Mjerisht, sjellja e tij e mirë zgjati vetëm disa vjet. Dalëngadalë, ai u bë i tërhequr dhe i pasjellshëm dhe nuk kaloi shumë kohë dhe ai po luante përsëri jashtë.

Arriti në një fazë ku ai as që u mundua ta fshihte.

Ai është 45 dhe unë 41. Ne kemi dy fëmijë. Për shkak se ai ishte i paparashikueshëm, u ktheva në punë për stabilitet financiar dhe takova një djalë atje, të cilin e njihja në të 20-at e mia.

Ai do të ishte kapja më e mirë, nëse jam e sinqertë.

Ai është 43 vjeç dhe i divorcuar. Filluam të bisedonim dhe të shkonim për drekë së bashku dhe ai ishte shumë i bukur.

Fëmijët e mi flenë çdo të premte me mamanë time, kështu që kur burri im do të dilte jashtë deri në orët e para, deri në orët e hershme, unë do të takohesha me shokun tim të punës dhe do të hanim darkë ose pije ose ndonjëherë bëja shkoni në vendin e tij.

Gjërat po përkeqësoheshin në shtëpi dhe gjashtë muaj më parë, pas një grindjeje tjetër, im shoq më la për një grua që mezi e njihte.

Për gjashtë muaj isha e lirë. Ishte bukur - pa dramë, vetëm unë dhe vajzat, dhe do ta shihja shoqen time

çdo të premte.

Pasi burri im u largua, miqësia jonë u bë seksuale. Ishte e mrekullueshme të ndiheshe sërish e dëshiruar.

Por më pas burri im erdhi në shtëpi javën e kaluar dhe, si budalla, e pranova përsëri për hir të vajzave, por nuk e dua.

Unë dua një të ardhme me të dashurin tim. Unë e kam besuar se po më pëlqente, por ai nuk më beson. Ai mendon se unë dua vetëm një mjet shpëtimi.

DEIDRE THOTË: Epo, ndoshta po, por nuk ka nxitim për ta bindur të dashurin tuaj se ai është i duhuri për ju.

Shpjegoni se duhet të rregulloni martesën tuaj dhe më pas të vendosni nëse marrëdhënia juaj me të dashurin tuaj ka këmbë.

Fëmijët tuaj janë prioriteti juaj dhe nëse e kuptojnë se babai i tyre vazhdimisht tradhton nënën e tyre, kjo do të jetë e dëmshme për ta.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat