Çmenduri seksuale, rrëfehet 40 vjeçari: Dua që gruaja ime të bëj seks me një burrë me p...s më të madh, kjo do të më jepte...

Life style

Çmenduri seksuale, rrëfehet 40 vjeçari: Dua që gruaja ime të bëj seks me një burrë me p...s më të madh, kjo do të më jepte...

Nga: Bota sot Më: 28 nëntor 2023 Në ora: 22:33
Foto ilustrim

Një burrë ka rrëfyer dëshirën e tij që ta shikojë gruan duke bërë seks me një burrë me penis më të madh.

Burri i cili është 40 vjeçar dhe i martuar që 10 vjet me gruan, thotë se kënaqet kur shikon porno dhe e ka gjetur që edhe gruaja e tij shikon njëjtë.

Historia e tij:

E DASHUR DEIDRE: Unë dhe gruaja ime ndajmë të njëjtin fetish - ne të dyve na pëlqen të shikojmë pornografi që shfaqin burra me penis të madh.

Por ajo nuk e ka idenë që unë e bëj këtë, as nuk e kupton që unë e di që edhe ajo e bën.

Tani do të doja ta shikoja atë duke bërë seks me një burrë shumë të pajisur, por nuk di si ta sjell atë.

Ne kemi qenë të martuar për dhjetë vjet. Unë jam 40 dhe ajo është 39.

Jeta jonë seksuale ka qenë gjithmonë e mirë, por unë ende kënaqem duke parë porno kur ajo nuk është pranë.

Kohët e fundit, jam bërë i fiksuar pas videove që shfaqin burra me penis jashtëzakonisht të mëdhenj. Nuk jam i sigurt se si disa nga këta burra mund të ecin, e lëre më të gjejnë pantallona për t'u përshtatur.

Unë kurrë nuk e kam përmendur interesin tim për gruan time. Por një ditë tjetër, pashë historinë e saj të laptopit dhe, për habinë time, zbulova se ajo kishte parë disa nga të njëjtat video si unë.

Në fillim u mërzita pak. Unë jam me përmasa mesatare dhe gruaja ime gjithmonë ka thënë se jam mjaftueshëm për të, por më pas kuptova se kishim më shumë të përbashkëta sesa mendoja - dhe kjo ishte një gjë e mirë.

Do të doja që ajo të përjetonte një burrë vërtet të madh, të paktën një herë në jetën e saj.

E di që ajo do ta shijonte.

Dhe unë do të doja të shikoja, pasi do të ishte një ndezje e madhe për mua. Problemi është se sjellja e idesë për të përmbushur fantazinë tonë të përbashkët është e ndërlikuar.

Nuk e di si do të reagojë ajo. Edhe nëse ajo dëshiron të vazhdojë, si të gjejmë një burrë të përshtatshëm për t'u bashkuar me ne?

Ju lutem a mund të kem ndonjë udhëzim.

DEIDRE THOTË: Së pari, sigurohuni që gruaja juaj të mos ketë parë vetëm atë që keni parë vetë.

Por edhe nëse ndani një fetish, kjo nuk do të thotë se përkthimi i tij në praktikë është një veprim i mençur.

Shpesh, fantazitë ekstreme na emocionojnë pikërisht sepse janë ekstreme.

Në realitet, të bësh seks me një burrë me penis të madh mund t'i shkaktojë gruas suaj shqetësim dhe dhimbje.

Gjithashtu mund t'ju bëjë shumë xhelozë dhe të shkaktojë probleme në marrëdhënien tuaj.

Për të mos përmendur që gjetja e një njeriu të tillë – jashtë industrisë së pornografisë – mund të jetë e ndërlikuar.

Pse të mos flisni me gruan tuaj për fantazitë tuaja dhe ta pyesni për të sajat. Kjo mund të jetë një ndezje në vetvete.

Ju gjithashtu mund të mendoni të eksperimentoni me lodra seksi, në vend që të përfshini një burrë tjetër.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat