“E zura gruan me vëllain tim në shtrat, ja ҫfarë më tha..”

Life style

“E zura gruan me vëllain tim në shtrat, ja ҫfarë më tha..”

Nga: Bota sot Më: 2 dhjetor 2023 Në ora: 22:37
Ilustrim

E dashur Deidre: Zbulova se gruaja ime po më tradhtone dhe seksi në dhomën tonë të gjumit ishte mjaft gjë e keqe, por zbulimi se vëllai im ishte burri tjetër, më ka thyer.

Unë dhe gruaja ime ishim dashuruar në shkollë. Tani jemi të dy 42.

Vëllai im është 38 vjeç dhe beqar. Ai ka qenë gjithmonë një magjepsës i vërtetë.

Ai dhe gruaja ime punojnë të dy për biznesin e pronës së kushëririt tim. Unë jam një ndërtues. Kur gruaja ime arriti të 40-at, ajo ndryshoi.

Ajo u bë e mirëmbajtjes së lartë brenda natës, duke shpenzuar qindra çdo muaj për thonjtë, flokët, nxirjen dhe botoksin.

Por asnjë nga këto nuk dukej se ishte në dobinë time.

Ajo nuk ishte e interesuar të kalonte kohë me mua, përkundrazi të dilte në çdo rast me miqtë e saj - ose të paktën kështu më tha.

Ajo filloi të bënte joga dhe të vraponte në kohën e lirë - dukej e mrekullueshme. Por prapëseprapë ajo nuk shqetësohej nga ajo që mendoja dhe kishte gjithmonë një justifikim për të mos bërë seks.

Fillova të dyshoja kur vura re se ajo ishte e lidhur përgjithmonë me telefonin e saj.

Ajo kurrë nuk e la atë pa mbikëqyrje - as kur shkoi në tualet - dhe dukej se po i dërgonte mesazhe dikujt vazhdimisht.

Një ditë, pata një dhimbje koke shumë të keqe në punë dhe shkova në shtëpi në kohën e drekës.

Duke u futur në makinën time, u befasova kur pashë makinën e gruas sime jashtë shtëpisë. Sapo hyra brenda dëgjova lëvizjen lart. Para se të kisha arritur në majë të shkallëve, vëllai im doli, i tronditur dhe i skuqur, nga dhoma jonë e gjumit.

Isha shumë i tronditur, por arrita të hidhesha pas tij. Ai më shmangu shpejt dhe doli poshtë dhe doli nga dera.

Gruaja ime u shfaq disa çaste më vonë. Ajo më pa drejt në sy dhe më tha: "Epo, të paktën ti e di tani."

Kjo ishte dy javë më parë dhe ne ende nuk po flasim. Unë jam në dhomën e lirë dhe ajo është në dhomën tonë. Kemi dy djem të vegjël dhe nuk dua t'i humbas.

Ndihem shumë i dërrmuar dhe po luftoj për të parë një të ardhme.

Deidre thotë: Shumë çifte kalojnë tronditje të tmerrshme dhe tradhti si kjo, por ju të dy do t'ju duhet ta diskutoni atë dhe të përballeni me atë që ka munguar në marrëdhënien tuaj.

Nëse për asnjë arsye tjetër, ia vlen të provoni përsëri për hir të dy fëmijëve tuaj.

Vëllai juaj duket sikur ai nuk do të ishte tipi për t'u qetësuar kështu që nuk ka gjasa që gruaja juaj të shohë një të ardhme me të.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat