“Po bëj fshehurazi seks të nxehtë me të dashurin tim”/ Rrëfimi i 38 vjeçares: Nuk mund të rezistoja t’i jepja...!

Life style

“Po bëj fshehurazi seks të nxehtë me të dashurin tim”/ Rrëfimi i 38 vjeçares: Nuk mund të rezistoja t’i jepja...!

Nga: BOTA SOT Më: 8 dhjetor 2023 Në ora: 22:27
Foto ilustrim

Revistes “The Sun”, kësaj radhe i është drejtuar një 38 vjeçare.

Ajo ka treguar që i është kthyer burrit të saj mirëpo vazhdon të bëj seks me të dashurin e saj.

Ndërsa psikologia thotë që është e padrejtë kjo gjë ndaj burrit dhe se të dy nuk mund t’i mbajë.

Rrëfimi i plotë

E dashura psikologe: Faji më bëri të kthehesha te burri im, por unë ende po shkoj fshehurazi për seks të nxehtë me të dashurin tim sa herë që mundem.

Burri im mendon se unë i kam dhënë fund lidhjes sime, por dashuria dhe epshi i mbajnë mendimet e mia zgjuar plotësisht me burrin tjetër, shkruan The Sun, përcjell “Bota sot”.

Unë jam 38 vjeç dhe burri im është 39. Ne jemi të martuar për gjashtë vjet. Marrëdhënia jonë është e mirë, por zemra ime nuk është më në të.

Ai di gjithçka për lidhjen time, në fund të fundit e lashë për tre muaj. Nuk isha krenare për këtë, por ia theva plotësisht zemrën.

Gjërat u zbërthyen për ne kur pashë një ish në një ribashkim në kolegj. Ne ishim bashkë për tre vjet, por u ndamë kur ai u largua.

Kishte tension të menjëhershëm seksual mes nesh në ribashkim dhe nuk mund të rezistoja t'i jepja një puthje pasionante në fund të natës.

Nuk kaloi shumë kohë dhe ne filluam lidhjen tonë dhe unë rashë fort për të.

Ai më tha se ndjente të njëjtën gjë. Pas disa muajsh nuk munda të mbaja pretendimet në shtëpi, kështu që u largova nga burri im.

Ai ishte i shqetësuar dhe vazhdoi të më lutej dhe të më lutej që të kthehesha në shtëpi.

Faji ishte dërrmues dhe më shkatërroi lidhjen me ish-in tim. Ndjeva se nuk kisha zgjidhje tjetër përveç se të kthehesha te burri im, por e di se kam marrë vendimin e gabuar

Pra pyetja ime është: A duhet të qëndroj me burrin tim, i cili e di se do të më dojë përgjithmonë, apo duhet ta lë njëherë e përgjithmonë?

Ish-i im thotë se do të duhet kohë që ai të shërohet nga lëndimi që shkaktova kur u ktheva te burri im.

Koka ime thotë se mund ta bëj të funksionojë me të dyja, por zemra ime është e dashuruar me ish-in tim.

Përgjigjja e psikologes: Nuk mund t'i kesh të dyja, kjo është e sigurt.

Të qëndrosh me burrin tënd kur zemra nuk është në të është e padrejtë.

Në fund të fundit, burri juaj është ai të cilit i keni bërë një betim dhe i keni borxh që të punojë në martesën tuaj përpara se të vendosni t'i jepni fund.

Vendosni energjitë tuaja për të filluar nga e para. Është e mundur të biesh sërish në dashuri.

Gjërat me ish-in tuaj do të jenë ndjerë emocionuese, por kjo tërheqje seksuale fillestare nuk përkthehet domosdoshmërisht në një marrëdhënie të qëndrueshme.

Paketa ime e mbështetjes "Të grisur midis dy burrave" do t'ju ndihmojë ta mendoni këtë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat