Vishet dhe del bën seks me një tjetër, burri ‘trondit’ me rrëfimin: Gruaja po më..!

Life style

Vishet dhe del bën seks me një tjetër, burri ‘trondit’ me rrëfimin: Gruaja po më..!

Nga: B.S. Më: 16 shkurt 2024 Në ora: 22:21
Foto ilustrim

Një burrë ka rrëfyer se si ai qëndron në shtëpi, derisa gruaja shkon dhe bën seks me mësuesin e djalit të tyre.

Ai tha se jeta seksuale me gruan e tij tash e një kohë nuk ka qenë e mirë, derisa gruaja e tij ka filluar një lidhje me një mashkull rreth të 20-ave.

Burri është në dijeni të kësaj gjëje, por gruaja refuzon të shkurorëzohet.

Kjo gjë po e shkatërron atë, kështu që kërkoi një këshillë nga psikologia e “The sun”, transmeton “Bota sot”.

Rrëfimi i plotë

Unë jam 38, ajo është 36 dhe ne jemi të martuar për dhjetë vjet. Djali ynë është tetë vjeç dhe kohët e fundit filloi të mësojë piano.

Ne të dy kemi punë me taksa, kështu që punojmë me orë të gjata dhe rrallë kalojmë kohë së bashku.

Seksi doli nga ‘dritarja’ disa vite më parë. Ne ishim gjithmonë shumë të lodhur - ose kështu mendoja.

Kur kuptova se po ndaheshim, thashë se duhej ta trajtonim këtë, kështu që ramë dakord të uleshim për të folur siç duhet për marrëdhënien tonë.

I thashë se gjërat duhet të ndryshojnë. Të dy ramë dakord t'i kushtonim më shumë kohë njëri-tjetrit dhe se ishte e rëndësishme të bëheshim sërish intim.

Atë natë, ajo doli - gjoja me një mik.

Në fakt, ajo takoi mësuesin e pianos të djalit tonë - një burrë rreth të 20-ave, të cilin e kisha mirëpritur në shtëpinë tonë.

Disa javë më vonë ajo më tregoi për këtë çështje.

Por në vend që të thoshte se do t'i jepte fund, ajo më fajësoi mua që e shtyva në krahët e tij.

Ajo pretendoi se martesa jonë vdiq vite më parë dhe se ne po qëndronim së bashku vetëm për hir të djalit tonë dhe për të ruajtur stilin tonë të rehatshëm të jetesës.

Tani ajo vishet për të dalë dhe për të bërë seks me të, gjë që dhemb shumë.

Më duhet të qëndroj brenda dhe të kujdesem për fëmijën. Ndihem i përdhosur, i përdorur dhe krejtësisht i mjerë.

Ajo nuk do të divorcohet - ajo e di se nëse e bën do të humbasë kujdestarin e saj të rregullt dhe biletën e vaktit. Dhe nëse largohem, nuk do të jem me djalin tim, i cili është e vetmja gjë e mirë në jetën time.

Përgjigja e psikologes: Sjellja e gruas suaj është e paarsyeshme, egoiste dhe mizore.

Ju keni qenë të durueshëm - shumë i durueshëm - por askush nuk mund të pritet që ta durojë këtë në një martesë.

Gruaja juaj po përfiton nga dashuria juaj për djalin tuaj.

Nëse marrëdhënia juaj ka mbaruar, ajo duhet t'ju lirojë.

Ndarja nuk do të thotë që nuk do ta shihni ose nuk do të keni një marrëdhënie të mirë me të.

Në fakt, të jetosh në një mjedis si ky nuk mund të jetë mirë për të.

Është koha që ju t'i tregoni asaj se si ndiheni dhe se kjo marrëveshje duhet të marrë fund.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat