“Me trup seksi joshi fotografin e saj, më pas e tradhtoi dhe pastaj...”

Life style

“Me trup seksi joshi fotografin e saj, më pas e tradhtoi dhe pastaj...”

Nga: BS Më: 19 shkurt 2024 Në ora: 22:32
Foto ilustrim

E fejuara ime u largua me një të huaj në një festë pasi ne patëm një përplasje të madhe.

Tani ajo po më lutet që të martohem me të, pas tre muajsh.

Ajo është 31 vjeç dhe unë jam 34. Ajo ka një llogari OnlyFans dhe ka shumë besim në trup. Ne u takuam kur ajo më punësoi pasi unë jam një videograf.

Ajo ishte e kënaqur me pamjet dhe këmbënguli të dilnim për pije. Ne pimë disa gota verë më pas darkuam.

Koha kaloi shpejt.

U ktheva në shtëpinë e saj ku ajo modeloi disa të brendshme të reja për mua. Ne së shpejti po shijonim seks shumë intensiv.

Që nga ai moment ne ishim të pandarë. Ajo pranoi se merr shumë vëmendje nga meshkujt, por tha se e pëlqen sa i vendosur jam.

Filluam të takoheshim dhe unë u transferova. Marrëdhënia jonë është e zjarrtë, me shumë debate, por unë i propozova në ditëlindjen e saj vitin e kaluar. Pastaj, pak para Krishtlindjeve, shkuam në një festë te një mik.

Ne ishim të rrethuar nga miqë. Kur ajo filloi të flirtonte me një djalë të bukur.

I thashë të fliste me mua jashtë por ajo refuzoi.

Ajo doli jashtë dhe djali e ndoqi. Kur shkova në ballkon, gjithçka që pashë ishte makina e tij që po “zhdukej” në rrugë.

I largova gjërat e mia nga banesa e saj dhe nuk mora lajme prej saj për muaj të tërë.

Ajo tani më ka dërguar një mesazh duke më thënë se dëshiron të takohemi. Ajo madje është pyetur nëse dasma jonë është ende në vazhdim.

Nuk jam i sigurt nëse të shkoj për të, apo të vrapoj me kilometra.

Përgjigja e psikologes: Të kesh një marrëdhënie të zjarrtë mund të ndihet emocionuese, por ajo bazohet në dramë dhe paqëndrueshmëri.

Nëse të dy dëshironi ta bëni marrëdhënien tuaj të funksionojë, do t'ju duhet të përmirësoni komunikimin tuaj.

Në vend që të përpiqeni ta kontrolloni atë, ju duhet të jeni në gjendje të shpjegoni ndjenjat tuaja dhe ajo duhet të marrë parasysh emocionet tuaja pa ikur.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat