“Më çoi në shtratin e tij, ishte diçka e veçantë, por...”

Life style

“Më çoi në shtratin e tij, ishte diçka e veçantë, por...”

Nga: BS Më: 20 shkurt 2024 Në ora: 22:23
Foto ilustrim

Jam zhgënjyer sërish nga një njeri që mendon se është mirë të humbas kohën time.

Unë jam një grua beqare 25 vjeç dhe kohët e fundit kam qenë me pushime me një mik.

Kaluam pranë një lokali ku disa djem po pinin dhe kërcenin. Ata ishin të gjithë shumë të bukur – të gjatë, biondë dhe holandezë.

Njëri prej tyre më zgjati dorën, më tërhoqi brenda dhe më kërkoi mua dhe shokun tim të bashkoheshim me ta. Pimë disa pije dhe u kthyem me ta në vilën e tyre.

Kam kaluar një kohë kaq të bukur. Djali që më kishte kapur dorën më çoi në shtratin e tij. Ai tha se ishte 29 vjeç.

Ne bëmë seks dhe mendova se ai ishte i veçantë. Unë fola me të për ta vizituar në Holandë.

Kur u largova nga vendi, i dërgova mesazhe për t'i thënë se do të dëgjonte nga unë së shpejti.

Që atëherë jam përpjekur të kontaktoj, por nuk kam dëgjuar asgjë. Miqtë e mi dëshirojnë ta takojnë.

Tani kanë kaluar pesë javë dhe nuk mendoj se ai do t'i kthejë ndonjëherë mesazhet e mia.

Do të doja të isha më shumë si burra, të bëja seks me dikë dhe kjo të mos thotë asgjë. E urrej veten që e lejoj veten të jem i pambrojtur.

Përgjigja e psikologes: Më vjen keq që ndihesh i zhgënjyer. Mos harroni se mënyra se si silleni në një takim fillestar është përshtypja e parë që i jepni dikujt.

Nëse një djalë kërkon seks brenda disa orësh nga takimi dhe ju bini dakord, ai do të supozojë se ju keni të njëjtin mendim.

Kujdes nga këta flamuj të kuq. Nëse dëshironi një lidhje dhe jo seks të rastësishëm afatshkurtër, bëni një telefonatë tjetër dhe largohuni.

Ju e dini se çfarë dëshironi, kështu që mos u kënaqni me më pak. Largoni djemtë që nuk janë të përshtatshëm për ju dhe do të dalloni se kush është i veçantë kur ata duan të dinë më shumë për personalitetin tuaj.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat