“Burri im bëri seks me një grua tjetër, dhe unë e fala, tani...”

Life style

“Burri im bëri seks me një grua tjetër, dhe unë e fala, tani...”

Nga: BS Më: 2 prill 2024 Në ora: 22:27
Foto ilustrim

Burri im bëri seks me një grua që ka reputacionin më të keq për të shkuar me çdo burrë që aq shumë sa e shikon atë.

Ai ishte aq i kënaqur sa më la për të - por u kthye duke u zvarritur vetëm tre orë më vonë.

Unë jam 35 vjeç dhe parukiere. Ai është një agjent pronash dhe 39 vjeç. Ne patëm një jetë të bukur së bashku dhe mendova se do të kishim një fëmijë në vitin e ardhshëm apo më shumë.

Por kohët e fundit jam shpërqendruar me disa çështje familjare dhe duhet ta pranoj se nuk më ka mbetur asnjë energji për burrin tim.

Vëllai im është 34 vjeç dhe sapo ka dalë nga spitali pas një aksidenti të rëndë me biçikletë. Unë kam qenë i preokupuar për ta vizituar atë dhe për të kontrolluar prindërit e mi.

Burri im erdhi në shtëpi javën e kaluar dhe më tha se duhej të flisnim.

Ai vuri kokën në duar dhe tha se nuk ndihej më njësoj për mua dhe se kishte pasur një lidhje me një nga agjentët e qiradhënies nga puna.

E dija se kush do të ishte menjëherë. Unë e njoh atë - ajo shkoi në shkollë me mua.

Ajo është 36 vjeçe. Ajo ka gjithmonë një burrë në lëvizje, por kjo nuk zgjat kurrë dhe vishet shumë provokuese pavarësisht nga rasti.

Pse do ta zgjidhte atë mbi mua? Ai thjesht kërkoi falje, tha se po largohej dhe paketoi një çantë.

Kur vendosi çelësin në derë më vonë mendova se kishte harruar diçka, por ai hyri në kuzhinë duke thënë: "Më vjen shumë keq. Une jam nje idiot. Çfarë po mendoja edhe unë?”

Kështu që ai është kthyer dhe ne po punojmë për gjërat.

E kam falur, por është e vështirë të vazhdosh. Po sikur ta kthejë kokën përsëri nga ajo?

Ai thotë se më do vetëm mua, por unë nuk mund t'i besoj.

Përgjigja e psikologes: Personi për të cilin zgjodhi të të lërë thotë më shumë për të sesa për ty.

Ai e kuptoi se atë që donte nga një marrëdhënie që tashmë e kishte.

Ai duhet t'ju tregojë se është i besueshëm. Ai duhet të kishte qenë mbështetës gjatë krizës suaj familjare, por vendosi që nuk mund të jetonte pa vëmendje.

Ju jeni në sediljen e vozitjes tani. Lëreni atë të përpiqet t'ju kompensojë për aq kohë sa të duhet.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat