“Gruaja ime vdiq në krahët e mi, tani një grua në internet më thotë…”

Life style

“Gruaja ime vdiq në krahët e mi, tani një grua në internet më thotë…”

Nga: Bota sot Më: 14 prill 2024 Në ora: 23:08
Ilustrim

E dashur Deidre: Kur është në rregull që unë të filloj të eci përpara? Gruaja ime vdiq në krahët e mi tetë muaj më parë.

Ne ishim të martuar për 36 vjet dhe e doja me gjithë zemër.

Ajo pësoi një goditje në tru pesë vjet më parë dhe unë u bëra kujdestar i saj për shkak të komplikimeve të saj shëndetësore.

E adhuroja dhe më mungonte shumë.

Unë jam një burrë 63 vjeç dhe kam fëmijë të rritur që kanë qenë të shkëlqyer, por ndihem ende i vetmuar.

Unë nuk kam qenë intime me një grua për më shumë se pesë vjet, pasi gjithë kohën ia kushtova gruas sime.

Kohët e fundit kam kontaktuar në internet një grua që jeton në Rumani.

Ajo dëshiron ta zhvillojë marrëdhënien tonë në një marrëdhënie fizike. Ajo dëshiron të më vizitojë në MB.

A jam i pabesë apo është gabim të zhvilloj një marrëdhënie tani?

Mund të më jepni ndonjë udhëzim ju lutem.

Deidre thotë: Nuk ka moment të duhur për të filluar takimin, por është më mirë të prisni personin e duhur, në vend që të hidheni direkt në një marrëdhënie tjetër.

Ju duhet të jeni të vetëdijshëm se aktualisht jeni emocionalisht të prekshëm.

Ju lutemi, jini të kujdesshëm për këtë grua që keni takuar në internet - mund të jetë një mashtrim romantik.

Mos i jep asaj asnjë detaj personal. Ajo mund të jetë e vërtetë, por tani nuk dini asgjë për të.

Merri gjërat ngadalë dhe mbaje këtë në mendjen tënde.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat