“I dashuri im dëshiron të eksperimentojë me seksin, por unë jam e...”

Life style

“I dashuri im dëshiron të eksperimentojë me seksin, por unë jam e...”

Nga: BS Më: 14 maj 2024 Në ora: 22:22
Foto ilustrim

Kur i dashuri im më sugjeroi të eksperimentoja me seksin, unë i thashë se isha e hapur për këtë, por tani ai thotë se dëshiron që unë të provoj anale dhe po ndihem e frikësuar.

Gjëja e fundit që dua është të dukem e mbërthyer në mënyrat e mia, por jam e shqetësuar për dhimbjen.

Unë jam 24, ai është 25 dhe kemi dy vjet që jemi bashkë.

Para se të takoheshim, unë kisha fjetur vetëm me një burrë tjetër dhe kështu kisha përvojë shumë të kufizuar seksuale.

Nga ana tjetër, i dashuri im kishte qenë gjithmonë mjaft aventurier, por kujdesej që t'i merrte gjërat ngadalë.

Megjithatë, unë u emocionova nga perspektiva për t'i shijuar gjërat derisa ai solli seksin anal.

Ndërsa ai kurrë nuk do të më detyronte të bëja asgjë, unë dua të jem e hapur ndaj përvojave të reja.

Ai tha se do të kujdesej dhe se ndoshta do të zbuloja se përfundimisht më pëlqen, por ideja e saj po më frikëson.

Po sikur të mos mund ta përballoj dhimbjen?

Përgjiga e psikologes: Nëse nuk doni të bëni diçka seksualisht, nuk keni pse.

Ka mënyra të tjera për të shijuar jetën tuaj seksuale.

Por nëse dëshironi të provoni, sigurohuni që të jeni të relaksuar dhe t'i merrni gjërat ngadalë.

Përdorimi i një lubrifikuesi me bazë uji është thelbësor pasi vaji dëmton prezervativët.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat