Gruaja pas disa viteve zbulon ‘sekretin’: Ja me kë e tradhtova burrin - më sillte në orgazmë dhe…!

Life style

Gruaja pas disa viteve zbulon ‘sekretin’: Ja me kë e tradhtova burrin - më sillte në orgazmë dhe…!

Nga: B.S. Më: 23 maj 2024 Në ora: 22:34
Foto ilustrim

Një grua ka treguar se si e ka tradhtuar burrin e saj me një masazhere në Tajlandë.

Kjo gjë kishte ndodhur vite më parë, por që gruaja po ndihet në faj dhe po e mundon shumë kjo gjë, sa që ka vendosur t’i tregoj burrit të saj.

Mirëpo, fillimisht ajo ia rrëfeu ngjarjen psikologes së “The Sub”, të cilës i kërkoi një këshillë, derisa I tergoi gjithë ngjarjen dhe faktin se si kishin filluar prekjet me masazheren, ku kishin përfunduar me orgazmë, përcjelle “Bota sot”.

Rrëfimi i plotë

Gjashtë vjet më vonë dhe faji që jam treguar e pabesë ndaj burrit tim më mban ende zgjuar natën.

Ka arritur deri në atë pikë sa e ndjej se e vetmja rrugëdalje është t'i them të vërtetën.

Unë jam 35 vjeç dhe ai është 37, ne jemi martuar për shtatë vjet.

Përveç kësaj, ne kemi qenë gjithmonë të hapur dhe të sinqertë me njëri-tjetrin. Kjo me sa di unë është e vetmja gjë sekrete.

Kur miqtë e mi sugjeruan për herë të parë që të rezervonim një pushim në Tajlandë së bashku, isha shumë e emocionuar. Kishte qenë në listën time të dëshirës që kur mbaja mend.

Nga vizita në tempuj historikë te noti me elefantët, kishte shumë gjëra që doja të bëja dhe të shihja.

Kjo përfshinte gjithashtu një masazh tradicional tajlandez.

Një mik kishte tërgruar se sa çlodhës dhe terapeutikë ishin ata, kështu që kur pashë që ishte në dispozicion në hotelin tonë, e shfrytëova rastin

Të them se më pëlqeu do të ishte një nënvlerësim.

Ndërsa, prisja që të ishte një përvojë e plotë trupore, gjërat u përshkallëzuan më shumë sesa duhej dhe gruaja më solli në kulmin.

Duke parë mbrapa, e di që duhet ta kisha ndaluar, por në moment më pëlqeu shumë ndjenja e prekjes së saj.

Pas seancës së parë, nuk e ndalova dot veten të kthehesha dhe mora disa mesazhe nga e njëjta grua para se të mbaronte festa.

Sa herë që ajo më sillte në orgazëm dhe më pëlqente t'i ktheja nderin edhe asaj.

Tani jam në shtëpi, faji është krijuar plotësisht dhe ndihem e tmerrshme për mënyrën se si e kam tradhtuar burrin tim. Unë thjesht nuk e di se çfarë më përfshiu.

E di që duhet të jem e pastër, por jam e shqetësuar se si do ta marrë atë.

Përgjigja e psikologes: Është e kuptueshme që ndihesh në faj, por pyete veten nëse t'i thuash burrit tënd do të zgjidhë ndonjë gjë.

Ndërsa mund t'ju bëjë të ndiheni më mirë për disa sekonda, do ta lëndojë thellësisht atë dhe pothuajse me siguri do të shkatërrojë marrëdhënien tuaj të lumtur ndryshe.

Ka gjasa që ai mund të mos ju braktisë, por ai nuk do t'ju besonte më në të njëjtën mënyrë.

Duket qartë se keni mësuar nga gabimi juaj.

Nëse nuk e përballoni dot fajin, a nuk do të ishte më mirë ta hiqnit atë nga gjoksi duke folur me një këshilltar, në konfidencë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat