“E ushtroja për vozitje, përfundova në seks me gruan e shokut”

Life style

“E ushtroja për vozitje, përfundova në seks me gruan e shokut”

Nga: Bota sot Më: 27 maj 2024 Në ora: 22:28
Ilustrim

E dashur Deidre: Gruaja e shokut tim më joshi teksa i jepja një leksion shoferi. Ne përfunduam duke bërë seks në një zonë pyjore.

Koka ime është gjithandej tani. Unë jam një djalë i aftë 36 vjeç dhe stërvitem në një palestër boksi.

Shoku im është 51 vjeç dhe ai është trajner boksi. Ai është një mik i imi për dhjetë vjet dhe kam shumë respekt për të.

Ai humbi lejen e drejtimit së fundmi për shkak të një lloj sulmi epileptik. Ne ishim të gjithë pranë tij dhe e mbështetëm.

Gruaja e tij është 40 vjeç dhe e ka të vështirë të lëvizë, pasi ata jetojnë në një fshat me pak transport publik dhe ajo nuk kishte mësuar ndonjëherë të drejtonte makinën.

Tani ata kanë nevojë që ajo të mësojë, që të mund të përdorin përsëri makinën e tyre.

Shoku im më pyeti nëse mund ta çoja për të ushtruar makinën gjatë fundjavave dhe unë isha i lumtur ta mësoja.

Ne kishim dalë për disa mësime kur ajo goditi një lepur në rrugë një mbrëmje. Ajo u trondit aq shumë sa e detyrova të tërhiqej. Përqafimi im qetësues u kthye papritur në një puthje pasionante.

Të dy ishim mjaft të nxehtë nën jakë dhe kështu kur ajo sugjeroi të shkonim në një zonë më të qetë dhe më pas u tërhoqëm në një lajthitje, nuk munda ta mbaja veten. Ne bëmë seks në sediljen e pasme – nuk ishte seanca më e gjatë që kam bërë, por ishte më intensivi.

Më pas ajo më tha që bashkëshorti im nuk kishte bërë seks me të për javë të tëra, sepse ai ishte i shqetësuar se ndonjë eksitim do të sillte një krizë tjetër.

Ne kemi bërë seks tre herë që atëherë, gjatë mësimeve të saj javore.

Ndihem shumë keq, por nuk mund ta mbaj veten.

Deidre thotë: Kjo marrëveshje nuk ju shkon mirë, ose nuk do të kishit shkruar.

Kam frikë se po e bëni fjalën për të "respektuar" mikun tuaj.

Ndërsa ai shqetësohet për shëndetin e tij, ju e keni tradhtuar atë.

Ju mund të mos keni qenë nxitësi, por keni shijuar çdo moment.

Inkurajoni këtë grua të ndihmojë mikun tuaj dhe të merrni mbështetje të qartë nga mjeku i tij.

Thuaji asaj se nuk ndihesh rehat duke përfituar nga gruaja e një shoku dhe bëje atë që është e denjë dhe jepi fund.

Nëse nuk e bëni këtë, do ta humbisni plotësisht këtë mik dhe potencialisht miq të tjerë gjatë rrugës.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat