Rrëfimi i burrit: Unë dhe gruaja ime kemi bërë treshe me kolegun, ai e kishte shumë të m... dhe tani...

Life style

Rrëfimi i burrit: Unë dhe gruaja ime kemi bërë treshe me kolegun, ai e kishte shumë të m... dhe tani...

Nga: Bota sot Më: 17 qershor 2024 Në ora: 22:38
Foto ilustrim

Një burrë ka rrëfyer historinë e tij seksuale me gruan e tij dhe kolegun e tij të cilët kanë bërë një treshe.

Burri rrëfen sesi kolegu i tij e kishte më të madhe, por gruaja i trajtoi njëjtë.

Ai dëshiron që kjo eksperiencë të vazhdojë, por nuk e di si t’ia thotë gruas.

Rrëfimi i plotë:

E dashur Deidre:

Pasi shijova një treshe me gruan time dhe një mik të ngushtë javën e kaluar, do të doja ta bëja atë një pjesë të rregullt të jetës sonë seksuale.

Por ndërsa gruaja ime pranon se edhe ajo u argëtua, ajo tani ndihet e turpëruar dhe e turpëruar.

Ne kemi qenë të martuar lumturisht për pesë vjet. Gruaja ime është 41 dhe unë jam 43.

Ajo është asistente e kujdesit shëndetësor dhe unë jam suvaxhi. Kur u takuam për herë të parë në një pijetore, aty ishte edhe shoku im, 44 vjeç.

Ne të dy biseduam me të, por unë e fitova atë me sharmin tim.

Unë dhe gruaja ime kemi pasur gjithmonë një jetë seksuale aventureske. Kohët e fundit kemi folur për një treshe.

Ajo ishte gati për këtë, kështu që ne i kërkuam bashkëkolegut tim të ishte partneri ynë i tretë seksual.

Ai erdhi për disa pije dhe më pas mori gruan time lart. Ai hoqi rrobat e saj dhe ata u puthën ndërsa unë shikoja.

Kur e pashë sa i madh ishte, u ndjeva paksa i frikësuar, por gruaja ime na u kushtoi të dyve të njëjtën vëmendje.

Ishte gjithçka që imagjinoja se do të ishte.

Të nesërmen në mëngjes, ne folëm për atë që kishte ndodhur. Ajo e kuptoi se duhej të merrte pilulën e pasdites, sepse unë e kisha marrë atë, dhe ai nuk përdori mbrojtje.

Do të doja një performancë të përsëritur, por ajo ka rezerva.

Ajo është e shqetësuar për të dashuruar kolegun tim tani dhe se si kjo mund të ndikojë tek ne.

Dhe ajo tha gjithashtu se nuk mund të marrë kontracepsion nga mjeku ynë i përgjithshëm, sepse doktori e di që unë kam bërë vazektomi!

Ajo më tha se do të ndihej e turpëruar nëse njerëzit mësonin se ajo po bënte seks me dy burra.

Si mund ta bind atë?

DEIDRE THOTË: Ju as nuk duhet të përpiqeni ta bindni atë. Nëse ajo dëshiron ta bëjë këtë përsëri, ajo do t'ju tregojë.

Askush nuk duhet të ndihet nën presion për të bërë diçka seksuale për të cilën mund të ketë rezerva.

Ajo ka shpjeguar pse ndihet e shqetësuar dhe ju duhet të pranoni arsyet e saj.

Është turp që nuk keni menduar për kontracepsionin paraprakisht. Do të ishte e mençur të bëni seks të sigurt.

Shqetësimi i saj për të dashuruar mikun tuaj është i vlefshëm. Ju tashmë e dini se ai e adhuron atë.

Gjërat mund të bëhen shumë të çrregullta në marrëdhënien tuaj dhe në miqësinë tuaj nëse kjo do të bëhej një ngjarje e rregullt.

Në vend të kësaj, mendoni për këtë si një përvojë të mrekullueshme për t'u mbajtur mend.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat