Bëri seks me shokun e ngushtë, vajza ‘shokohet’ kur ish e dashura e tij i dërgon…!

Life style

Bëri seks me shokun e ngushtë, vajza ‘shokohet’ kur ish e dashura e tij i dërgon…!

Nga: B.S. Më: 21 qershor 2024 Në ora: 22:22
Foto ilustrim

Një 18 vjeçare ka rrëfyer se si ka bërë seks me shokun e saj.

Mirëpo, kjo gjë i është ‘kthyer’ kundër, pasi ai i ka thënë të dashurës së tij se kjo po gënjente dhe se nuk kishte kryer marrëdhënie seksuale me të.

Kjo gjë, po i dhemb 18 vjeçares, derisa ajo kërkoi një këshillë nga psikologia e ‘The Sun’, transmeton “Bota sot”.

Rrëfimi i plotë

Pasi bëra seks me shokun tim, ai i tha të dashurës së tij se unë e kisha ëndërruar të gjithën!

Nuk mund ta kuptoj se si ai gënjeu, apo faktin që ajo e beson atë.

Unë jam 18 vjeçare dhe ai dhe e dashura e tij janë të dy 19 vjeç.

Ne kemi qenë miq të ngushtë për disa vjet.

Një natë, dolëm për të pirë dhe përfunduam në banesën time, duke bërë seks.

Mëngjesin tjetër, gjoja ish e dashura e tij më dërgoi një mesazh për të pyetur nëse kishte ndodhur ndonjë gjë.

I thashë të vërtetën dhe i kërkova falje, duke thënë se nuk e dija që ishin bashkë.

Por, ai e bindi atë që po gënjeja sepse e dua shumë.

Tani ata janë përsëri të lumtur së bashku. Ndihem e tradhtuar dhe e zemëruar.

Përgjigja e psikologes: Ishte mizore nga ana e mikut tënd të të gënjente dhe më pas të mohonte se kishte ndodhur ndonjë gjë.

E dashura e tij ka zgjedhur ta besojë atë, por fakti që ajo ju ka dërguar mesazh jep sinjal që ajo nuk i beson.

Dhe, nëse ai mund të mashtrojë një herë, ai ka të ngjarë ta bëjë përsëri.

Sado e vështirë të jetë, duhet t'i thuash vetes se ky djalë nuk të meriton ty, apo miqësinë tënde.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat