Vrasje në Kumanovë, 66-vjeçari qëllon për vdekje motrën dhe nipin, plagoset një tjetër

Maqedonia

Vrasje në Kumanovë, 66-vjeçari qëllon për vdekje motrën dhe nipin, plagoset një tjetër

Më: 21 shkurt 2024 Në ora: 15:39
Foto ilustrim

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Gabresh në Kumanovë.

Sipas informacioneve një 66-vjeçar ka vrarë motrën dhe nipin e tij.

Si pasojë e të shtënave një person tjetër ka mbetur i plagosur, dhe është dërguar në spital ku edhe po merr trajtim mjekësor.

Nuk dihet shkaqet e kësaj ngjarjeje të rëndë, ndërsa autoritetet po hetojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të vrasjes.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat