Bastisje në Shën Nikollë, u gjet drogë

Maqedonia

Bastisje në Shën Nikollë, u gjet drogë

Më: 20 prill 2024 Në ora: 13:20
Foto ilustrim

MPB njoftoi se në datë 19.04.2024 në ora 12:00 në Sveti Nikollë, zyrtarët policorë të Stacionit Policor të Shën Nikollës kanë privuar nga liria D.S.(34) dhe D.S.(34), të dy nga Sveti Nikole.

Gjatë kontrollit në banesën e tyre, të kryer me urdhër të gjykatës, u gjet dhe u konfiskua marihuana.

Personat janë ndaluar në komisariat dhe pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tyre do të ngrihet.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat