Një 52-vjeçare nga Mavrova i vidhen 61.880 denarë

Maqedonia

Një 52-vjeçare nga Mavrova i vidhen 61.880 denarë

Më: 16 maj 2024 Në ora: 13:30
Foto ilustrim

SPB Tetovë njofton se një 52-vejçare ka paraqitur se i janë marrë një shumë e parave nga xhirollogaria bankare.

“Më 15.05.2024 në orën 15.15 në DPB-Gostivar, 52-vjeçarja B.S. nga Mavrova ka raportuar se rreth orës 13.00, duke kontrolluar llogarinë e saj bankare, ajo vuri re se ishin kryer dy transaksione, me të cilat është dëmtuar për shumën prej 61.880 denarë.

Sipas raportimit, ajo menjëherë kishte kontrolloi në çantën e saj dhe vuri re se nuk e kishte portofolin në të cilin ishte kartela e saj bankare dhe dyshoi se i kishin vjedhur.

Janë marrë masa për të pastruar çështjen”, njoftojnë nga SPB Tetovë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat