Digjet një makinë në rrugën Shkup – Veles

Maqedonia

Digjet një makinë në rrugën Shkup – Veles

Më: 18 qershor 2024 Në ora: 15:20
Foto ilustrim

Në autostradën Shkup – Veles është djegur një makinë.

Në pamje shihet makina duke u djegur dhe tym i madh që është shkaktuar.

Për momentin nuk ka informacione nëse ka persona të lënduar.

Ndërsa pritet që MPB të del me detaje.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat