Kallëzim penal ndaj një personi nga Gostivari, ka dhunuar fëmijët e tij

Maqedonia

Kallëzim penal ndaj një personi nga Gostivari, ka dhunuar fëmijët e tij

Më: 19 qershor 2024 Në ora: 18:14
Foto ilustrim

Policia në Gostivar ka paraqitur kallëzim penal kundër një personi për shkak të dhunës në familje.

Bëhet fjalë për B.B.(43), i cili dyshohet për kryerjen e veprës penale “lëndim trupor gjatë dhunës në familje”.

“Më 15 qershor 2024, pas një debati të mëparshëm verbal me fëmijët e tij, njëri prej të cilëve ishte i mitur, i akuzuari i sulmoi fizikisht dhe i lëndoi”, njofton MPB.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat