Kate Hudson e di kur dikush po e gënjen

Mediale Vip

Kate Hudson e di kur dikush po e gënjen

Më: 15 nëntor 2022 Në ora: 18:03
Kate Hudson

Prindërit e Kate Hudson i mësuan asaj se si të zbulonte një gënjeshtar.

Kate Hudson thotë se Goldie Hawn dhe Kurt Russell i dhanë asaj një "detektor demi".

Ylli i 'Glass Onion: A Knives Out Mystery' thotë se ajo mund të dallojë lehtësisht nëse dikush gënjen sepse nëna dhe njerku i saj i kanë parë të gjitha në Hollywood dhe ia kanë transmetuar intuitën asaj dhe vëllait të saj 46-vjeçar, Oliver dhe ishte gjithashtu i dobishëm duke punuar në lëvizjen whodunnit.

"Kjo është ajo që ndodh kur rritesh me dy yje të filmit si prindër. Detektori yt i demit**** është këtu lart, ti i sheh të gjitha. Kur je i vogël, t’i i pëlqen, 'Ai person është plot me s***, ai person është plot me s***,' dhe mendoj se funksionon shumë mirë kur je duke bërë një mister vrasjeje," tha aktorja 43-vjeçare për revistën People. 

Kate kujtoi gjithashtu se si kasti i vazhdimit të 'Knives Out' - i cili përfshin Daniel Craig, Janelle Monae, Madelyn Cline, Edward Norton dhe Kathryn Hahn - u argëtuan në xhirime duke luajtur 'Mafia', një lojë misterioze me vrasje.

"Ju shihni një anë të ndryshme të njerëzve kur luani lojëra, dhe kjo disi të merr, kur nxehet pak ose jeni në momentin, mbulesa zbret dhe ju shihni natyrën e vërtetë të dikujt. E shihni se si ata janë të angazhuar, e shihni se si, dhe në këtë grup të veçantë, të gjithë u argëtuam shumë së bashku dhe të gjithë i luanin lojërat shumë ndryshe," tha aktorja e shquar.

Ylli i "Raising Helen" - e cila ka djalin Ryder, 18-vjeç, me Chris Robinson, djalin Bingham, 11, me Matt Bellamy dhe vajzën Rani, katër vjeç, me të fejuarin e saj Danny Fujikawa - vlerësoi gjithashtu "tonin e veçantë" të regjisorit të filmit Rian Johnson.

"Një nga gjërat që është kaq e mrekullueshme për atë që bën shkrimtari/regjisori] Rian Johnson - është se ai ka një ton shumë të veçantë dhe shkruan këta personazhe tepër ikonë. Por në të njëjtën kohë, ato janë kaq të shtresuara, janë shumë të bazuara. Nëse mund t'i tokëzoni, ato me të vërtetë marrin jetë," tha Kate.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat