“Çfarë halli ke?”/ Plas keq mes Ilnisës dhe Françeskës, kërcënon gazetarja: Sa të jesh në këtë shtëpi, do kesh punë me mua

Mediale Vip

“Çfarë halli ke?”/ Plas keq mes Ilnisës dhe Françeskës, kërcënon gazetarja: Sa të jesh në këtë shtëpi, do kesh punë me mua

Më: 17 shkurt 2024 Në ora: 10:19
Ilnisa Agolli dhe Françeska Murati

Shtëpia e BBVA mesa duket nuk do të gjejë qetësi as gjatë orëve të vona kur të gjithë flenë gjumë.

Një debat i ashpër ka plasur mes gazetares Ilnisa Agolli dhe Miss-it Françeska Murati.

Tek sa qëndrojnë në dhomën e gjumit banoret nisin të debatojnë me njëra tjetrën ku Ilnisa nis ta kërcënojë Françeskën.

Pjesë nga debati:

Çfarë ke mi Françeska që flet ashtu?

Françeska: Nuk e thashë unë e tha Roza

Ilnisa: Nga ty filluan sa të jesh në këtë shtëpi do kesh punë me mua, numëro ditët

Françeska: Çfarë ke që ngre zërin, nuk të ka frikë njeri, i vetmi njeri që ka frikë në këtë shtëpi je ti që ke frikë kur shikon veten në pasqyrë kaq natën e mirë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat