Britney Spears konfirmon se është beqare mes thashethemeve për një lidhje me Paul Richard Soliz

Mediale Vip

Britney Spears konfirmon se është beqare mes thashethemeve për një lidhje me Paul Richard Soliz

Më: 19 shkurt 2024 Në ora: 19:13
Britney Spears, Paul Richard Soliz

Britney Spears tha se “të jesh beqare është fantastike” mes thashethemeve se është në lidhje me Paul Richard Soliz.

Këngëtarja e “Gimme More” ndau një tjetër video në Instagram, ku edhe ua bëri me dije fansave.

Komenti jo aq delikat i Spears vjen pas lajmeve se ylli i “Crossroads” është ende në lidhje me Soliz, një kriminel i dënuar që punonte si shërbëtor i shtëpisë për të “pastruar tualetet, pastrimin e dyshemeve dhe mbledhjen e mbeturinave”.

“Britney dhe Paul janë padyshim bashkë”, tha një burim.

Një burim i dytë gjithashtu konfirmoi se ata po shijojnë një romancë dashurie.

E kaluara kriminale e Soliz përfshin akuza të shumta kundërvajtëse. Në prill 2014, ai u dënua për një akuzë të prishjes së qetësisë.

Soliz, 37 vjeç, u akuzua gjithashtu për rrezikim të fëmijëve, i cili u pushua për shkak të një negociate për pranimin e fajësisë, tregojnë të dhënat e gjykatës.

Lidhja e supozuar e këngëtares së famshme vjen pas ndarjes nga Sam Asghari.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat