Kush do të zëvendësojë Katy Perryn si gjyqtare në “American Idol”?

Mediale Vip

Kush do të zëvendësojë Katy Perryn si gjyqtare në “American Idol”?

Më: 20 shkurt 2024 Në ora: 07:39
Katy Perry

Katy Perry kohët e fundit la të kuptohet se mandati i saj si gjyqtare në “American Idol” mund të jetë drejt fundit dhe tashmë ka spekulime se kush mund ta zëvendësojë atë.

Këngëtarja u bashkua me shfaqjen e njohur si gjyqtare gjatë sezonit të 16-të në 2018..

Tani, pas gjashtë vitesh, ajo po mendon të tërhiqet përfundimisht.

Me këtë lajm, fansat dhe të brendshmit e industrisë kanë filluar të spekulojnë se kush mund ta zërë vendin e saj në tryezën e gjyqtares.

Disa kanë sugjeruar artistë si Meghan Trainor dhe Tori Kelly si zëvendësues të mundshëm.

Është një nga rolet më prestigjioze në televizionin amerikan, me shfaqjen që ka qenë jashtëzakonisht e famshme për më shumë se një dekadë.

Kush shpreson t’i jepet pozita?

Një yll i “Idol”, Jordin Sparks, e cila fitoi sezonin e gjashtë të shfaqjes në moshën 17-vjeçare, ka shprehur interesimin e saj për të marrë rolin e Perry.

Ndërsa nuk është bërë asnjë njoftim zyrtar për zëvendësimin e Perryt, ajo do të vazhdojë me sezonin e ardhshëm të 22-të të “American Idol”, i cili do të shfaqet premierë të dielën në orën 20:00 në ABC.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat