Chiara Ferragni dhe misteri i postimit të saj lidhur me martesën

Mediale Vip

Chiara Ferragni dhe misteri i postimit të saj lidhur me martesën

Më: 21 shkurt 2024 Në ora: 22:25
Chiara Ferragni

Çfarë ndodhi me unazën e martesës dhe unazën e fejesës së Chiara Ferragni? Kjo është pyetja që qarkulloi në rrjetet sociale më 19 shkurt, kur Chiara Ferragni ndau një Story në Instagram ku tregoi dorën e saj të majtë pa unaza, një zgjedhje e pazakontë që bëri disa të pyesin nëse kishte një krizë apo jo me Fedez.

Megjithatë, të dhënat do të sugjeronin të kundërtën, duke qenë se çifti e kaloi ditën e Shën Valentinit së bashku dhe Fedez u kthye nga Amerika pikërisht në kohën e duhur për të festuar përvjetorin me gruan e tij. Së bashku me dyshimet për qëndrueshmërinë e një prej çifteve të paktë të showbiz-it italian ende të paprekur, duhet thënë se Chiara Ferragni vazhdon të jetë në qendër të një stuhie gjatë së cilës ajo ka shumë vështirësi të kuptojë se si të lëvizë.

Dyshimi është se sipërmarrësja dixhitale mund të anashkalojë edhe Javën e Modës në Milano, e cila me kalimin e viteve e ka parë gjithmonë të ulur në rreshtin e parë. Çdo zgjedhje që ajo bën në këtë fazë shumë delikate të karrierës së saj profesionale mund të sjellë përfitime dhe disavantazhe, dhe kjo është arsyeja pse fakti që, në fund të fundit, ka edhe një krizë të mundshme me Fedez, flet shumë. Duke lënë mënjanë faktin se arsyet për atë shkrepje mund të jenë të shumta - Chiara mund t'i ketë hequr pa ndonjë qëllim unazat e saj për të nxjerrë në pah shiritin e ylberit që i preu dorën në atë moment - duket se detajet më banale dhe të pafajshme interpretohen në forma të ndryshme.

Ka njerëz që mendojnë se ishte një truk i thjeshtë për të larguar, të paktën për një kohë, vëmendjen nga çështja juridike në të cilën ajo po përballet, por është e qartë se këto janë vetëm supozime. E sigurt është se jeta e Ferragnez-ve dhe ndarja e momenteve personale në tre muajt e fundit ka ndryshuar shumë dhe se është vërtet e vështirë të merret me mend se çfarë ndodh brenda çiftit që dikur ndante pothuajse të gjitha momentet e ditës me ndjekësit e tyre. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat