Ylli i pornos lëshon deklaratën e bujshme, do të tradhtojë të dashurin nëse humbet ndeshjen e radhës në MMA

Mediale Vip

Ylli i pornos lëshon deklaratën e bujshme, do të tradhtojë të dashurin nëse humbet ndeshjen e radhës në MMA

Më: 24 shkurt 2024 Në ora: 15:04
Xhesenia Rebeka dhe Xhoni Eblen

Xhoni Eblen është i pamposhtur në MMA, teksa mbrëmjen e sotme do të ndeshet me Impa Kasanganaj për titullin kampion.

Për t’i shtuar motivimin ka menduar e dashura e Eblen, Xhesenia Rebeka, e cila është një modele e portalit me pullë të kuqe, “Onlyfans”.

Ajo lëshoi një deklaratë të bujshme.

Rebeka tha se do ta tradhtojë të dashurin e saj, nëse ai merr humbjen e parë në karrierën e tij mbrëmjen e sotme.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat