Shkurte Fejza dhe Gresa Behluli publikojnë këngën “Amaneti i Nanës”

Mediale Vip

Shkurte Fejza dhe Gresa Behluli publikojnë këngën “Amaneti i Nanës”

Më: 27 shkurt 2024 Në ora: 00:24
Shkurte Fejza

Dy këngëtaret e njohura, Shkurte Fejza dhe Gresa Behluli kanë publikuar projektin e tyre më të ri muzikor.

“Amaneti i Nanës” titullohet kënga e tyre më e re.

Shkurta dhe Gresa kësaj kënge ia kanë realizuar edhe videoklipin.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat