Bora Zemani e ndryshon komplet fytyrën, as që njihet

Mediale Vip

Bora Zemani e ndryshon komplet fytyrën, as që njihet

Më: 4 mars 2024 Në ora: 06:51
Bora Zemani

Prezantuesja Bora Zemani aktualisht është në pauzë dhe po qëndron larg ekranit.

Këtë kohë ajo po e shfrytëzon për të qendruar pranë Donaldit dhe të birit dhe shihet se po e shijojnë kohën bashkë.

Bora Zemani, gjatë kësaj periudhe ka bërë edhe një ndryshim të dukshëm në pamje, duke nisur nga ngjyra e flokëve.

Image
Bora dhe Donaldi

Edhe portreti i prezantueses duket mjaftë i transformuar.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat