“Nuk të ka dhënë Zoti mundësinë të kesh fëmijë”, degradon debati mes Ilnisës dhe Eglës, si përgjigjet aktorja

Mediale Vip

“Nuk të ka dhënë Zoti mundësinë të kesh fëmijë”, degradon debati mes Ilnisës dhe Eglës, si përgjigjet aktorja

Më: 25 mars 2024 Në ora: 14:46
Foto nga vendi i ngjarjes

Debati mes Ilnisës dhe Eglës në oborr ka degraduar në ofendime personale mes dy banoreve.

Ilnisa i ka përmendur faktin që aktorja nuk është nënë, çështje delikate e diskutuar disa net më parë gjatë spektaklit.

Pjesë nga debati:

Ilnisa: S’ta ka dhënë Zoti mundësinë të kesh fëmijë

Egla: O Zot shiko si impostohet, gjuha e trupit

Ilnisa: Nuk të ka dhënë Zoti mundësinë të kesh fëmijë, sa bukur është të kesh një fëmijë

Egla: Eeeee, mund të kem kur të dal, s’më ka ardhur akoma qejfi për të pasur

Ilnisa: Uroj shumë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat