Darka me Ledjonin dhe opinionistët në shtëpi, cili banor kërkoi protagonizëm?

Mediale Vip

Darka me Ledjonin dhe opinionistët në shtëpi, cili banor kërkoi protagonizëm?

Më: 20 prill 2024 Në ora: 21:54
Big Brother VIP Albania 3

Darka ku të pranishëm në shtëpinë e BBVip ishin edhe Ledion Liço dhe dy opinionistët Ori Nebijaj dhe Arbër Hajdari ka ngjallur debate mes banorëve, teksa disa prej tyre akuzuan Romeon se kërkonte protagonizëm.

Graciano: Më shumë kuriozitet kishin sepse doni të pyesnin se si dukeshin se sa të diskutonin me ju, të bisedonin, kishin një sens protegonizmi të një fëmije.

Romeo: Unë e pashë dhe me Orin këtë gjë që donin protagonizëm. Jemtiri është i dëshpëruar për vëmendje ndaj bën luftë me produksionin sespe nuk bën dot me ne, Gracianos i ngeli refren nuk më injoroni dot, aty ishte dhe Ori dhe Arbri dhe Ledioni more, shijoje.

Roza: Nuk di se kush nga ju, madje pati një reagim mimike një psherëtimë ndaj Romeos.

Arbër Hajdari: Biseda ishte e hapur, ne komunikonim, të gjithë banorët mund të futeshin. Unë i ftova disa herë, ishte e këndshme situata edhe Jetmirin e mora afër vetes në fund që të flinsim.

Ori Nebijaj: Unë e përjetovasikur naftuan ata në darkë, eshijova shumë morangaananjerëzore qëata jetojnë aty, parabatutashumë tëmira me Julin, kalova bukur me Romeon, patabisedë me Jetmirin bisedëshumë të bukur me gocat.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat