Luana Vjollca ”seksi” edhe me libër

Mediale Vip

Luana Vjollca ”seksi” edhe me libër

Më: 23 prill 2024 Në ora: 20:14
Luana Vjollca

Prezantuesja e njohur, Luana Vjollca, së fundmi ka nisur t’i pëlqejë shumë librat.

Këtë e ka bërë të ditur vetë ajo përmes një postimi në Instagram.

Ajo tha se kohëve të fundit po “vdes” të blejë libra nëpër aeroporte.

“Kam zëvendësuar blerjen e make upeve me librat, dhe ndjehem shumë mirë për këtë”, ka shkruar Vjollca.

Më poshtë postimi i saj:

Image
Postimi i Luanes
commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat