Ministrja Haxhiu festoi ditëlindjen, kaq vite ka mbushur

Mediale Vip

Ministrja Haxhiu festoi ditëlindjen, kaq vite ka mbushur

Më: 12 maj 2024 Në ora: 08:30
Albulena Haxhiu

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, ka festuar dje ditëlindjen e saj të 38-të.

Ajo ka kaluar ditën me bashkëshortin dhe tre fëmijët e saj.

Pamjet e festës i ka prezantuar vetë Haxhiu në një postim në rrjetin social “Facebook”.

Image
Torta e Haxhiut

Shumë urime!

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat