Xhesika refuzoi të angazhohej me punët e fermës, Baby G: Po bëj detyrën time si kryefermere

Mediale Vip

Xhesika refuzoi të angazhohej me punët e fermës, Baby G: Po bëj detyrën time si kryefermere

Më: 19 maj 2024 Në ora: 09:37
Baby G

Baby G teksa po bisedonte me Albanon, shprehi pakënaqësitë e saj ndaj Xhesikës.

Ajo tha se Xhesika refuzoi t’i bëjë punët që iu caktuan dhe e quajti atë arrogante.

Këngëtarja u shpreh se po bën detyrën e saj si kryefermere dhe nuk e kupton sjelljen e fermeres.

“E vetmja që nuk bëri detyrat që iu caktuan ishte Xhesika. Unë bëra detyrat e saj. I kërkova të shtrojë tavolinën dhe ajo më quajti arrogante. Unë i caktova asaj një detyrë si kryefermere, nuk kisha qëllim tjetër. Nuk e di pse refuzoi të bëj detyrat e saj”, tregoi Baby G.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat