Për dore me Ylli Limanin. Çfarë po paralajmëron Dafina?

Mediale Vip

Për dore me Ylli Limanin. Çfarë po paralajmëron Dafina?

Më: 20 maj 2024 Në ora: 20:11
Ylli Limani dhe Dafina Zeqiri,

Ylli Limani dhe Dafina Zeqiri, dyshja e mirënjohur dhe e dashur për publikun, me sa duket do të sjellin një duet të ri së bashku.

Postimet e dy artistëve në ‘Instagram’, dy foto të ndryshme me mbishkrimin: ‘Jom ka du me t’pa’, janë bërë shkak i dyshimeve të shumta.   

Ndërsa sot, Dafina ka postuar një fotografi për dore me Ylli Limanin, shoqëruar me një emoji ‘shhh’.

Me sa duket një këngë e re po vjen, një hit më saktë, sikurse dy bashkëpunimet e mëparshme ‘Mos shko’ dhe ‘Kaje’.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat