Taylor Swiftit i ndodh e papritura, i shqepet fustani në mes të skenës

Mediale Vip

Taylor Swiftit i ndodh e papritura, i shqepet fustani në mes të skenës

Më: 23 maj 2024 Në ora: 11:59
Taylor Swift

Taylor Swift është përballur me incident në skenë.

Gjatë koncertit të saj në Stokholm, teksa ishte gati të ulej në piano, fustani blu i këngëtares u shqep dhe u hap në mes, duke i nxjerrë në pah të brendshmet.

Ajo e kaloi këtë situatë me shumë sportivitet, u ul pranë pianos, tentoi ta rregullonte fustanin dhe më pas nisi të performonte.

Në një video të publikuar, ndërsa po rregullonte fustani, Swift dëgjohej duke i thënë publikut: Flisni me njëri-tjetrin” për të larguar vëmendjen.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat