Meritoni, finalisti i parë që lë garën për çmimin e madh, Arbër Hajdari zbulon detajet: Ja çfarë e penalizoi

Mediale Vip

Meritoni, finalisti i parë që lë garën për çmimin e madh, Arbër Hajdari zbulon detajet: Ja çfarë e penalizoi

Më: 25 maj 2024 Në ora: 22:14
Opinionistët Arbër Hajdari

Opinionistët Arbër Hajdari dhe Ori Nebijaj treguan se çfarë mund ta ketë penalizuar Meritonin që ishte më pak i votuari nga finalistët.

Arbër Hajdari: Gara ka qenë e fortë, për hir të vërtetës gara do të ketë qenë e fortë. Ndoshta një gjë që mund ta ketë penalizuar, kanë qenë debatet e vazhdueshme me Eglën apo Heidin. Pati progres, pati rritje, si lojtar i fortë. Publiku është i ndarë në 5 pjesë dhe mesa duket këto 4..

Ori Nebijaj: Besoj që kjo finale i ka 5 fitues, ai që do marrë trofeun nuk do ketë diferencë të madhe.

Meritoni ka qenë një nga lojtarët që ka pasur ndryshimet më të mëdha, jam shumë e kënaqur për të. E ka thënë që ky BB më vlen që do dal një Meriton më i mirë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat