Diddy akuzohet për abuzim nga një grua tjetër: dyshohet se ka ndodhur kur ai ishte në lidhje me Jennifer Lopez

Mediale Vip

Diddy akuzohet për abuzim nga një grua tjetër: dyshohet se ka ndodhur kur ai ishte në lidhje me Jennifer Lopez

Më: 27 maj 2024 Në ora: 22:23
Diddy

Gjërat vazhdojnë të bëhen mjaft të komplikuara për reperin, sipërmarrësin dhe producentin Sean Combs, i njohur më mirë si Diddy, pasi një grua tjetër e ka akuzuar atë për abuzim në një padi të re të ngritur nga April Lampos.

Në dokumentet ligjore të siguruara nga In Touch, Lampos e akuzon Diddy-n se e ka abuzuar me të në shumë raste gjatë viteve, e para pak pasi u takuan në 1994, kur ajo ishte studente në Institutin e Teknologjisë së Modës.

Lampos përmend se në atë kohë, Diddy i kishte premtuar ‘ta mentoronte dhe do t’i hapte rrugën në industrinë e modës dhe muzikës’ duke e prezantuar me ‘ekzekutiv dhe duke e ndihmuar të gjente një punë të mirë’.

Abuzimi i dyshuar i Diddy ndaj Lampos

Padia pretendon se Diddy e detyroi Lampos të bënte seks me të gjatë viteve, duke përfshirë raste në të cilat ai e detyroi atë të kryente seks oral me të në një parking në vitin 1996 dhe e drogoi me ekstazi.

Rasti i fundit i abuzimit dyshohet se ka ndodhur në fund të vitit 2000 dhe në fillim të vitit 2001, ndërsa Diddy ishte në një lidhje me Jennifer Lopez, kur reperi u shfaq në banesën e Lampos dhe u përpoq të bënte seks me forcë me të, por ajo mundi ta ndalonte atë.

Në padi, Lampos pretendon se Diddy ishte shumë i dhunshëm gjatë të gjitha takimeve të tyre dhe vazhdimisht e kërcënonte se do ta lëndonte nëse ajo nuk bënte atë që ai kërkoi.

Lampos është gruaja e gjashtë që raporton Diddy për abuzim seksual që nga fundi i vitit 2023, rasti më i spikatur është ai i ish-të dashurës së tij Cassie Ventura, e cila e akuzon atë për abuzim seksual dhe trafikim të saj për qëllime seksuale.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat