Vajza e Mefit maturante, qenka rritur shumë

Mediale Vip

Vajza e Mefit maturante, qenka rritur shumë

Më: 27 maj 2024 Në ora: 22:50
Mefail dhe Alketa

Deputetit i Lëvizjes Vetëvendosje, Mefail Bajqinovci, ka ndarë së fundmi foto me vajzën e saj Alketën e cila është maturante në këtë vit.

Vajza e tij, Alketa qenka rritur shumë dhe po shkëlqen në këtë mbrëmje të veçantë.

Me një fustan të kuq, krahë babit të saj, po duken për mrekulli së bashku.

Bajqinovci, i ka uruar shëndet dhe suksese të bijës së tij.

“Vajza ime Alketa, maturante! Shëndeti dhe sukseset të përcjellshin tërë jetën. Të dua shumë!”, ka shkruar ai në postim.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat