E akuzoi për tradhti, ish-bashkëshorti i Diola Dostit publikon për herë të parë foto me partneren e re

Mediale Vip

E akuzoi për tradhti, ish-bashkëshorti i Diola Dostit publikon për herë të parë foto me partneren e re

Më: 18 qershor 2024 Në ora: 12:16
Diola Dosti dhe Dardan Baftiu

Ajo është një nga nutricionistet e njohur, por ajo që e bëri të famshme për gjithë publikun është historia e saj personale.

Nënë e tre vajzave, Diola Dosti ka folur publikisht për divorcin dhe tradhtinë e ish-it.

Por në rastin e ditëlindjes së saj, ish-bashkëshorti i Diolës, gjinekologu i njohur në Kosovë Dardan Baftiu ka bërë publike partneren.

Image
Dardan Baftiu dhe partnerja e tij

Ajo gjithashtu është një person i suksesshëm në botën e bukurisë. Kujtojmë se prej disa muajsh, Diola Dosti po shijon romancën me biznesmenin e njohur nga Kosova, Erolld Belegun.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat