Olta Gixhari mahnit me dukjen e saj pak ditë pas lindjes së djalit

Mediale Vip

Olta Gixhari mahnit me dukjen e saj pak ditë pas lindjes së djalit

Më: 20 qershor 2024 Në ora: 19:32
Olta Gixhari

Olta Gixhari është një nga emrat më të përfolur të momentit në showbiz-in shqiptar.

Gixhari ka pak kohë që është bërë nënë e një djali për herë të dytë.

Ajo u rikthye në instagram me poza tejet tërheqëse dhe të ‘nxehta’.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari)

Me një fustan veror, dhe një bukuri natyrale, Olta po duket mbresëlënëse duke na lënë të gjithëve pa fjalë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat