Dafina Zeqiri me mesazh motivues për ndjekësit e saj

Mediale Vip

Dafina Zeqiri me mesazh motivues për ndjekësit e saj

Më: 21 qershor 2024 Në ora: 15:11
Dafina Zeqiri

Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri në faqen e saj të Instagramit ka ndarë një mesazh motivues për ndjekësit e saj.

“Jeta është shumë e shkurtër. Duajeni energjinë tuaj, festoni fitoret tuaja, të mëdha dhe të vogla dhe trajtojeni veten siç duhet”, thuhet në një foto të postuar nga këngëtarja.

“Mos harroni, vetëvlerësimi juaj është rrezatues dhe tërheq energji pozitive dhe të mirë.

Vlerësoni dhe njihni vlerën tuaj të qenësishme. Vazhdoni të shkëlqeni nga brenda jashtë”.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat