Adriana Matoshi shfaqet me bikini, befason me linjat turpore

Mediale Vip

Adriana Matoshi shfaqet me bikini, befason me linjat turpore

Më: 21 qershor 2024 Në ora: 21:38
Adriana Matoshi

Deputetja e Kuvendit, Adriana Matoshi ka postuar disa imazhe të reja në Instagram.

Si rallëherë, shfaq linjat trupore në top formë.

Në bikini të zeza, Adriana po shijon pushimet verore në bregdet.

Image
Adriana Matoshi

Megjithëse secili postim i saj merr komente pafund nga ndjekësit dhe miqtë e afërm.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat