I kanë shkruar serbët pasi u vesh me “shqiponjë”në stadium, tifozja tregon se çka i thanë

Mediale Vip

I kanë shkruar serbët pasi u vesh me “shqiponjë”në stadium, tifozja tregon se çka i thanë

Më: 22 qershor 2024 Në ora: 06:44
Tifozja Vjosa Pllana

Vjosa Pllana, është tifozja nga Kosova që mori vëmendje gjatë ndeshjes Shqipëri-Itali me dukjen e saj.

Ajo u bë e njohur pasi veshur një fustan të dhe me shqiponjë në mes.

Tifozja Vjosa Pllana tregoi se mori shumë komente, madje edhe nga serbët.

“Ka ndodh që më kanë shkru serbët, më kanë komplimentu. Madje edhe pse jam ka me shqiponjë më kanë thanë se sa bukur po dokesh. Ka edhe provokime”, tha ajo në emisionin “Canapé”.

Gjatë intervistes, ajo foli rreth idesë për veshje, komenteve që mori e shumë çka tjetër. Po ashtu tregoi se si është konvertuar në fenë katolike.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat