Shfaqen fotografitë zyrtare të Samsung Galaxy S21

Mobile

Shfaqen fotografitë zyrtare të Samsung Galaxy S21

Më: 18 dhjetor 2020 Në ora: 00:34
Samsung Galaxy S21

Kompania koreane planifikon të nxjerrë në treg modelet S21 në mes të janarit. Tani ka fotot zyrtare.

Si në vitet e mëparshme, praktikisht të gjitha detajet në lidhje me serinë Galaxy S u zbuluan paraprakisht para fillimit të daljes në treg.

Detajet teknike, video dhe fotografi të tjera të Samsung Galaxy S21, S21 + dhe S21 Ultra janë shfaqur në internet.

Ato u botuan nga blogu gjerman i teknologjisë WinFuture.

Ndërsa Galaxy S21 është i pajisur me një modul të ngushtë dhe tre kamera, S21 Ultra ka dy sensorë shtesë, përfshirë një modul lazer.

Sipas informacioneve të brendshme, Samsung synon të nxitojë përpara me prezantimin dhe fillimin e shitjeve menjëherë pas Krishtlindjeve – dhe kështu shumë më herët se zakonisht gjatë vitit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat